درباره ما

مجتمع تکثیر و پرورش ماهی یان زینتی کاسپین فعالیت خود را از سال 75  در شهرستان پاکدشت در مجاورت پایتخت اغاز نموده و همواره در ارمان خویش توسعه را در پیش گرفته که اکنون بالغ بر 400 گونه از ماهیان زینتی گرمسیری و یا اب سرد و گیاهان ابزی عرضه می نماید کسب بیش از 20 سال تجربه و اعتبار و با توجه به تخصص تیم محبوب خود و با وجود پتانسیل بالا در عرضه محصولات گوناگون . تلاش در بهبود ارائه هرچه بهتر خدمات خود دارد.

تلاش مداوم در بهبود روش های تولید و عرضه محصولات . این مجتمع را قادر ساخته تا با کیفیت و تنوع بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی حضور پیدا کند.

مجتمع تکثیر و پرورش ماهی یان زینتی کاسپیندائما در دستیابی به پیشرفت جدید در کاهش سطح استرس ماهی برای اطمینان از عرضه بهتر ماهی های سالم از مزرعه ما به مقصد خود، تلاش می کند. ما با وجود پتانسیل بالا و انواع مختلف محصولات آکواریومی و ماهی های زینتی و گیاهان آبزی تلاش به بهبود ارائه هر چه بهتر خدمات خود می کنیم.

مجتمع تکثیر و پرورش ماهی یان زینتی کاسپین متعهد است که با کیفیت بالا محصولات را به شما ارائه کند و ما تضمین میکنیم که سلامت زیستی تمام محصولاتمان صددرصد بصورت حرفه ای و با تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بررسی می شود.

با ما تماس بگیرید برای انتخاب بهترین کیفیت جانداران دریایی

شرح فعالیت: 

عرضه انواع ماهی زینتی آب شور و شیرین،
ارائه تجهیزات و تزئینات و لوازم جانبی،
طراحی و ساخت آکواریوم در ابعاد و مدل های مختلف، مشاوره و خدمات،
تکثیر و پرورش انواع ماهیان زینتی آب شیرین،
توزیع عمده و جزء انواع ماهی ایرانی و خارجی و لوازم

 مدیر عامل : مهدی قربانی

شماره تماس: 

(فروشگاه: 36029052) – (کارگاه: 36456802)

فکس: 

36456803

شماره همراه: 

آدرس:

فروشگاه:ایران ، تهران ،پاکدشت، خ مطهری، روبروی خوابگاه دانشگاه، کوچه اصانلو، پ10،
مزرعه پرورش ماهی:ایران ، تهران،پاکدشت، شهرک آلوئک، بلوار شهیدآقایی، شقایق پنجم، پلاک 187