شبکه جهانی 

مجتمع پرورش و تکثیر ماهیان زینتی کاسپین،  در پی ارتباط . با شبکه جهانی از قبیل تولید کنندگان کشورهای مختلف برای تامین بچه ماهی ویا مولدین جهت ارتقا و تنوع گونه ها برای پرورش دهندگان و مصرف کنندگان داخلی می باشد و همچنین در جستجوی بهره گیری از دانش فنی و ارتباط با شرکت های معتبر و پیشرو در جهان برای ارتقا سطح علمی و توان عملی خویش و همچنین تولید کنندگان داخلی می باشد.

شبکه جهانی ما

تمام کالاها از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی  حمل می شوند که دارای امکانات مدرن و واحدهای ویژه مخصوص کارکنان مجرب در فرودگاه است.

هدف ما

کمک به واردکنندگان برای ایجاد یک منبع درآمد ماهیانه کارآمد و انعطاف پذیر در خدمات سطح بالا ، همیشه ارزش های برتر ما بوده است. با ارائه اطلاعات فرودگاه مقصد و ساعت کار به مزارع رسمی می توانیم راه حل های مناسبی را برای بسته بندی محموله های شما ارائه دهیم.

بسته بندی انعطاف پذیر

بسته بندی انعطاف پذیر یک روال روزمره درمجتمع تکثیر و پرورش ماهی یان زینتی کاسپین است.

بسته بندی انعطاف پذیر چیست؟

شما می توانید هشت نوع برای بسته بندی جعبه استاندارد کوچک و 12 نوع برای جعبه بزرگ را انتخاب کنید. ما با توجه به سفارش شما، راه حل های انتخاب کرده و برای صرفه جویی در فضای شما آماده می کنیم.

همانطور که محصول شما در فضای حمل و نقل صنعتی حمل می شود ممکن است در معرض شرایط محیطی ناشی از شرایط آب و هوایی و ارتعاش حمل و نقل قرار بگیرد، بنابراین بسته بندی صحیح حیاتی است. در مجتمع تکثیر و پرورش ماهی یان زینتی کاسپین بسته بندی مناسب برای حفاظت از حیاط ماهی ، یک شرط اصلی می باشد.

بسته بندی داخلی

کیسه های پلی اتیلن دو لایه با نوار لاستیکی 40 × 4 میلیمتر.
کیف محافظ لبه محافظ برای ماهی.
بسته سرد برای بسته بندی آب سرد
بسته گرم برای بسته بندی زمستان

بسته بندی خارجی

جعبه فوم
جعبه ساخته شده از مقوا راه راه.
نوارهای پلی ¬ پروپیلن ساخته شده.

محاسبه وزن بعدی به شرح زیر است:

طول x ارتفاع x عرض (تعداد جعبه ها)

شما وزن بعدی حمل و نقل را دریافت خواهید کرد
جایی که وزن واقعی وزن واقعی کل جعبه در کیلوگرم است.
با مقایسه وزن و ابعاد واقعی، شرکت هواپیمایی از هر کدام که به عنوان وزن بارگیری بالاتر است استفاده می کند. بنابراین جعبه بزرگتر به معنی گران تر است.

با استفاده از جعبه مشخص ما، مشتری می تواند از صرفه جویی در هزینه بهتر بهره مند شود. جعبه ها به اندازه ای ساخته می شوند که بسته بندی را به حداکثر برسانند و وزن بعدی را پایین بیاورند.